5 novoročních ONLINE předsevzetí 2017

on

checkedBudu myslet na mobilní zařízení

Dnes již více uživatelů prochází web na mobilním zařízení než na desktopu, proto je důležité se touto skutečností zabývat. Mějte pro uživatele připravený mobilní web a myslete na mobilní uživatele také při budování obsahu webu.

checkedBudu fungovat rychleji

Fungujte rychleji! Rychlost webu je již jeden z faktorů ovlivňující umístění webu ve výsledcích vyhledávání je proto důležité ji věnovat pozornost. Bude třeba se také zaměřit na urychlení konzumace dat na mobilních zařízení, k tomuto účelu již nastoupila technologie Accelerated Mobile Pages (AMP).

checkedPřidám strukturu (schema.org)

Přidejte na svůj web strukturovaná data (Microdata). Stále častěji se objevující konkurenční výhoda. Používání značek usnadňuje robotům pochopit obsah stránek, který dále zobrazují ve výsledcích vyhledávání.

checkedBudu tvořit super obsah

Je důležité budovat kvalitní obsah a využívat všech možných forem. Můžeme tvořit obsah textový, obrázkový, nahrávat podcasty, apod. Snažte se zapojit uživatele webu, zvýšit jejich interakci.

checkedNezapomenu na zpětné odkazy

Stále zapomínaný ale stále důležitý faktor pro ranking stránek jsou zpětné odkazy. Nezapomeňte také na interní prolinkování svého webu. Budujte kvalitní zpětné odkazy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>