10 nástrojů nejen pro vývojáře a marketéry do Google Chrome

Tag Assistant

Další šikovná věcička od Googlu :-) Tímto malým rozšířením prohlížeče si můžete zkontrolovat, zda jsou Vaše měřící kódy implementovány správně.

Přidat do Chromu >

Facebook Pixel Helper

Standard pro každého kdo pracuje s Facebook reklamou, zkontroluje přítomnost měřícího pixelu na stránce, zobrazí promítnutí akcí na stránce, které se implementují přímo v rozšíření.

Přidat do Chromu >

Web Developer

Opravdu obrovské rozšíření se spoustou funkcí jak pro vývojáře tak pro ty co se starají o optimalizaci stránek. Pomůže Vám se styly, kódem, barvami, nadpisy, odkazy, skripty, prostě opravdu zázrak na kliknutí! DOPORUČUJI aspoň vyzkoušet!

Přidat do Chromu >

Page Rules

Když je potřeba to změřit. Ideální pro kontrolu velikosti elementů na stránce.

Přidat do Chromu >

Window Resizer

Malý mobil, mobil, tablet, tablet na šířku, desktop, vše ve vašem prohlížeči. Vyzkoušejte všechny šířky obrazovky, tento doplněk přizpůsobí celé okno prohlížeče a vy si tak vyzkoušíte zobrazení stránky na zařízeních, která Vás zajímají.

Přidat do Chromu >

ColorPick Eyedropper

Tuhle barvu chci dát na banner, kliknu sem a mám ji! Tak jednoduché je to s tímto rozšířením. Stačí pouze zapnout rozšíření a na webu kliknout kamkoliv kde chceme „nasát“ barvu kterou potřebujeme.

Přidat do Chromu >

WhatFont

Co je tohle za font?! Místo prohlížení stylů stránky nebo vyptávání se, složitého hledání stačí pouze ukázat na text, který Vás zajímá a voala! znáte jej. Ušetřete svůj čas.

Přidat do Chromu >

Instant Wireframe

Hlavně pro ty co si rádi kreslí. Navrhujete nový web nebo e-shop? Podívejte se na ty, které už fungují nebo zkontrolujte Vámi vytvářené řešení zda souhlasí s návrhy. Jediným kliknutím se Vám zobrazí drátěný model kterékoliv stránky na internetu.

Přidat do Chromu >

Nimbus Screenshot

Pryč se snímky obrazovky a malováním! Tenhle šikovný doplněk udělá vše co budete potřebovat. Umí nasnímkovat celou stránku se scrollem obrazovky, zaznamenávat video, výstřižky obrazovky, viditelnou plochu a spoustu dalších záznamů webů!

Přidat do Chromu >

Page Analysis

Rychlý náhled do statistik návštěvnosti přímo na Vaších stránkách z Google Analytics. Pro rychlé a snadné přehledy super, možnost prokliku do klasického rozhraní.

Přidat do Chromu >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>